اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعیآقای ” stannyvanpaesschen ”   هدایت تیم ملی پرش با اسب ایران را بر عهده گرفت

ایشان که از مربیان مطرح و دارای سوابق درخشانی در کسب عناوین قهرمانی به عنوان سوارکار و مربی می باشد پس از بررسیهای لازم فدراسیون سوارکاری با هماهنگی از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک اقدام به عقد قرارداد با ایشان نمود و بر اساس این قرار داد مربی تیم پرش با اسب ایران هدایت تیم را تا پایان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا بر عهده خواهد گرفت

نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی  با شرکت بیست سوارکار برتر رنکینیگ یک سال و نیم گذشته در باشگاه سوارکاری  آزمون در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه  تشکیل شد.

بخشی از رزومه سرمربی تیم پرش با اسب ایران:

stannyvanpaesschen  مربی تیم ملی پرش با اسب کشور بلژیک – مربی تیم ملی پرش با اسب کشور عربستان  بوده است

 جایزه ها و مدالهای دریافتی این سرمربی  به عنوان سوارکار  عبارتند از: ۵ مدال طلا در مسابقات قهرمانی بلژیک-  مدال نقره مسابقات قهرمانی اروپا (در آنتورپ Antwerp) – مدال برنز مسابقات المپیک ( در مونترآل)-  مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان (خرز Jerez )

جایزه ها و مدالهای دریافتی به عنوان مربی تیم ملی بلژیک در یافت نموده است عبارتند از:

  • مدال طلا در مسابقات انفرادی قهرمانی جهان (Aachen)

  • مدال طلا در مسابقات قهرمانی اروپا (San Remo)

  • دو مدال نقره (سن رمو و ترکیه)

  • چهار مدال برنز (Vilamora, San Patriano, Manheim and Mons