اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

۱۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

۱۵شهریور


خبر


مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان در روز های چهارشنبه و جمعه مورخ 17 و 19 شهریور ماه در مجموعه سوارکاری آزمون برگزار میگردد.


به نظر بنده یکی از جذاب و دیدنی ترین مسابقات پرش با اسب مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان است که در طول یکسال برگزار می شود . براستی در این نوع مسابقات تمام استانها بخصوص قزوین - همدان - مشهد - اصفهان در سالهای گذشته نشان دادند رقبای سرسختی برای سوارکاران تهرانی هستند .

با ارزوی یک روز خوب همراه با موفقیت برای تمام سوارکاران جوان کشور عزیزمان ایران


حسین صادقی
۱۱شهریور

حسین صادقی
۱۱شهریور

برگزاری مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور نونهالان، نوجوانان و جوانان

به گزارش پایگاه خبری پدوک، مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور نونهالان، نوجوانان و جوانان روزهای چهارشنبه و جمعه مورخ 17 و 19 شهریور ماه در مجموعه سوارکاری آزمون برگزار می گردد. رده های سنی برای شرکت در مسابقه قهرمانی کشور به شرح زیر است:

 

رده سنی نونهالان: از سال ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۸۷

رده سنی نوجوانان: از سال ۱۳۷۷ تا سال ۱۳۸۰

رده سنی جوانان: از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۷۶

 

حسین صادقی