اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

کنسانتره اسب آجیلی پرش

سه شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۰۵ ب.ظ


حاوی ویتامین، مواد معدنی کیلاته و اسانس های اشتها آور

ترکیبات :

ذرت فلیک شده، جو فلیک شده، کنجاله سویا، فول فت سویای اکسترود شده، کنجاله پنبه، کنجاله کلزا، گلوتن ذرت، مخمر ساکارومیسس سرویسه، روغن سویای تصفیه شده، کتان اکسترود شده، مکمل معدنی ویتامینه دکتر هورس، کربنات کلسیم، دی کلسیم فسفات، لیزین، متیونین، ترئونین، اسانس گیاهی اشتها آور، ضد قارچ و آنتی اکسیدان، جوش شیرین و اکسید منیزیم، به همراه مواد معدنی غنی شده.

فراز دانه آوند,faraz daneh avand,اسب پرش

شرایط نگهداری :

در دمای ۱۵-۲۵ درجه سانتیگراد، بر روی پالت، دور از نور مستقیم آفتاب، و رطوبت نگهداری شده و از ورود حشرات، پرندگان و جوندگان، به محل نگهداری اکیداً جلوگیری شود.این محصول فاقد هرگونه آلودگی سالمونلایی می باشد. استفاده مجدد از پاکت محصول به هر عنوان، به خصوص برای هر نوع ماده خوراکی دام و طیور ممنوع می باشد.

در صورت نیاز به جیره پیشنهادی برای مصرف این محصول به متخصصان شرکت مراجعه شود.