اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی


سلام و درود به شما دوستان عزیز

از اینکه وقت خودتون رو برای دیدن این بلاگ گذاشتید بسیار سپاسگزارم . امیدوارم بتونه مفید باشه.
میدونم علاقه به اسب و سواری و سوارکاری از کودکی توی وجود همه ی ما ایرانی ها بوده و هست و این علاقه به نسل ها ی آینده نیز منتقل میشه مطمئن هستم همه ی ما برای یک بار هم شده سوار بر اسب شدیم حتی برای گرفتن یه عکس یادگاری . خوشبختانه با توجه به علاقه فرزندم به اسب و سواری  در یکی از روزهای تابستان سال 91 پس از اینکه پرسو جو کردم سری به باشگاه آریاسب زدیم . پس از اینکه یه گشتی در باشگاه زدیدیم متوجه اسب های ریز نقشی شدم که داشتند برای آموزش سوارکاری به نونهالان استفاده میشدند. برامون جالب بود . اینجوری شد که ما نیز علاقه مند به اسب و سواری شدیم. 
ای کاش مسئولین محترم فدراسیون به ارزش واقعی این اسب پی میبردند و این امکان رو فراهم می کردند تا خانواده ها بتوانند با هزینه مناسب فرزندانشون به سواری ببرند. شاید قهرمانان اینده کشور همین نونهالان باشند.