اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

بخشنامه ششمین مسابقه اسب ایرانی در سال ۱۳۹۵

سه شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۴۳ ق.ظفدراسیون سوارکاری مسابقه پرش با اسب ایرانی را در تاریخ ۶ اسفند ‌ماه ۱۳۹۵ درباشگاه سوارکاری نوروزآباد برگزار می‌نماید.

ثبت نام از طریق سایت فدراسیون سوارکاری www.feiri.ir  خواهد بود.

مبلغ ثبت نام:

رده اول: بدون حق ثبت نام

رده دوم و سوم: ۶۰ هزار تومان

رده چهارم: بدون حق ثبت نام

رده پنجم: ۷۰ هزار تومان

رده ششم: ۹۰هزار تومان

رده هفتم :۱۰۰ هزار تومان

مهلت ثبت نام:

تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۴ اسفند  ۹۵- ساعت ۱۵

رده اول:

مسابقه اسب‌های کاسپین (هزینه ثبت نام ندارد) نونهالان تاسن ۱۴ سال می‌توانند در این مسابقات شرکت‌ کنند. تعداد موانع ۶ تا ۸ عدد بدون مانع متوالی و ارتفاع موانع ۴۵ تا ۵۵ سانتیمتر خواهد بود.

رده دوم:

مسابقه اسب‌های پونی با قد زیر ۱۵۰ سانتیمتر که با سوارکاران زیر ۱۶ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. (سوارکاران این رده می‌بایست حتما در تست درساژ شرکت نمایند.) تعداد موانع ۸ تا ۱۲ عدد و ارتفاع موانع ۸۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.

رده سوم:

مسابقه اسب‌های تولید ایران که با سوارکاران زیر ۱۶ سال می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند. تعداد موانع ۱۰ تا ۱۲ عدد و ارتفاع موانع ۹۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر خواهد بود. در این مسابقه به سوارکارانی که هم در تست درساژ شرکت نمایند و هم مسیر پارکور را طی کنند در مجموع امتیاز و خطا رده بندی شده و جایزه به آنها تعلق خواهد گرفت. همچنین سوارکارانی که فقط در تست درساژ شرکت کنند به ترتیب امتیاز کسب شده و به طور جداگانه رده‌بندی و حائز جایزه خواهند شد. حضور و نتیجه بدست آمده در کارنامه سوارکاران شرکت کننده در مسابقات اسب ایرانی ثبت خواهد شد.

رده چهارم:

کلیه سوارکاران بالای ۱۶ سال در همه رده‌ها می‌توانند در تست درساژ شرکت کنند. با این توضیح که این سوارکاران بدون پرداخت حق نام‌نویسی قبل از شروع رده بزرگسالان در تست درساژ شرکت نموده و به تمامی شرکت کنندگان لوح شرکت در تست و رزت اهداء خواهدشد.

رده پنجم:

مسابقه اسب‌های خالص ایرانی و اسب‌های خالص ترکمن یا نژادهای خالص ایرانی که شناسنامه مورد تأیید فدراسیون سوارکاری دارند حق شرکت در این مسابقه را خواهند داشت و سوارکاران بالای ۱۶ سال می‌توانند در این رده شرکت کنند. تعداد موانع ۱۰ تا ۱۲ عدد و ارتفاع موانع ۹۵ تا ۱۰۵ سانتیمتر خواهدبود.

رده ششم:

مسابقه اسب‌های تولید ایران که با سوارکاران بالای ۱۶ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند. تعداد موانع ۱۰ تا ۱۴ عدد و ارتفاع موانع ۱۰۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر خواهد بود.

رده هفتم:

مسابقه اسب‌های تولید ایران با سوارکاران بالای ۱۶ سال ارتفاع موانع ۱۱۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر می‌باشد و جوایز نقدی بالاتری به سوارکاران برتر اهدا خواهدشد.

توضیحات:

۱- شیوه داوری و طراحی مسیر این رویداد برابر شیوه و مقررات پنج دوره گذشته خواهد بود.

۲- ۲۰ نفر اول رتبه‌بندی (رنکینگ) فدراسیون سوارکاری در سال ۱۳۹۵ نمی‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

۳- اسب‌های نژاد خالص ایرانی می‌توانند به انتخاب سوارکار خود حداکثر در دو رده شرکت کنند.

۴- هر سوارکار در هر رده می‌تواند حداکثر با دو اسب شرکت کند و تنها با یک اسب برتر در رده بندی قرار خواهند گرفت.

۵- هر اسب می‌تواند به صلاح‌دید سوارکار خود در یکی از دو رده‌ی ششم یا هفتم شرکت نماید.

۶- بطور کلی در این مسابقات یک اسب مجاز به شرکت در بیش از دو رده مسابقه پرش نیست.