اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

آتش سوزی در ساختمان تجاری پلاسکو

جمعه, ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۴ ب.ظ

 آتش سوزی در ساختمان تجاری پلاسکو و حادثه ای که اتفاق افتاد بسیار غم انگیز و دردناک بود . حضور آتشنشانان عزیز و فداکار که متاسفانه در این حادثه جان خود را به خطر انداختند تا برای مهار آتش اقدامات لازم را انجام دهند باعث غرور ملی شد و نبودشان غم بزرگی است  . به عنوان یک شهروند از تمام این عزیزان بسیار سپاسگزارم. و امیدوارم هیچ وقت دیگر شاهد اینچنین حوادثی نباشیم .

اما واقعیت این است که با توسعه جامع شهری و شهر نشینی و احداث ساختمانهای بلند مرتبه وقوع این گونه حوادث اجتناب ناپذیر است امیدوارم با رعابت اصول ایمنی و فنی در ساخت و ساز ها ی اینده و با بر طرف کردن نواقص در ساختمانهای که در گذشته احداث شده اند که بنظرم بیشتر بخاطر عدم آگاهی صورت گرفته است نسبت به پیشگیری اقدام گردد.


کاش اخطارهای که از سازمان آتش نشانی صادر می شود جنبه قانونی و قضایی داشت و برای همه لازم الاجرا بود .

کاش صدا و سیما بجای پخش سریال های تکراری نسبت به ساخت مستندهای در این زمینه اقدام می کرد.

کاش این جلسات پی در پی ستاد بحران قبل از اینگونه حوادث تشکیل می شود.

کاش برای انتخاب اعضای شورای شهر تهران ضوابطی تنظیم شود که بجای سوابق سیاسی و یا ورزشی مدارک تحصیلی و سوابق مرتبط ملاک کار قرار گیرد .


ای کاش های زیادی هست که انباشته شده و در گذر زمان بدست فراموش شدن است .برگرفته شده از 60psi.blog.ir