اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی


به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، دکتر علیرضا شهبازی به عنوان سردامپزشک دومین دوره از تور بزرگ ریوراسان و تور فدراسیون جهانی سوارکاری که در سال ۲۰۱۶ در کشور ایتالیا برگزار می شود ، برگزیده شد. این رقابت ها طی دو هفته با حضور سوارکاران برتر از سراسر جهان در رده های متنوع CSI در ماه آگوست برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است که دور اول این رقات ها طی چهار هفته برگزار شده بود و ایشان به عنوان سردامپزشک در آن رقابت ها حاضر بود. طی این چهار هفته دو هزار و ۶۰۰ اسب در رقابت ها حضور داشتند. گفتنی است شهبازی پس از طی همه مراحل مرتبط با گزینش برای حضور در رقابت های المپیک ریو موفق شد که به عنوان Workforce Operation Support Vet Member در این رقابت ها حضور داشته باشد.