اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، دبیر هیات سوارکاری استان قزوین گفت:در هفدهمین دوره مسابقات جام زنده یاد سرهنگ نشاطی، سورن احسانی فاخر و محمد حسین ژاله با حضوری مقتدرانه، قهرمانی و نائب قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند.
نونهالان قزوینی در مسابقات پرش با اسب جام نشاطی، شگفتی آفرین شدند
علیرضا خدابنده لو گفت: در اولین روز این دوره از رقابت ها که امروز چهارشنبه در باشگاه آزمون تهران در حال برگزاری است، در رده ی نونهالان سورن احسانی فاخر با اسب سکرت از باشگاه مهرآریا به مقام قهرمانی رسید و محمدحسین ژاله با اسب دوناریو از باشگاه ژاله نائب قهرمان جام نشاطی شد.
وی ادامه داد: این جام هرساله از سوی فدراسیون سوارکاری در نکوداشت زنده یاد سرهنگ اسماعیل نشاطی از مربیان برجسته ایران برگزار می شود و سوارکارانی از سراسر کشور در آن شرکت می کنند.
خدابنده لو خاطرنشان ساخت: در این دوره از مسابقات علاوه بر سورکاران قزوینی ورزشکارانی از استان های تهران، البرز، همدان، فارس، اصفهان و آذربایجان غربی نیز حضور داشتند.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۵/۰۵/۰۱
حسین صادقی

caspian horse

horse