اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

نوروز آباد باشگاه سواری

جمعه, ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۴۵ ب.ظ

نوروزآباد باشگاهی در همین نزدیکی در خیابان خلیج که امروزه به لطف اتوبان های احداث شده به راحتی قابل دسترسی است .

برای اولین بار دو سال قبل - در یکی از روزهای زمستانی به این باشگاه رفتم -  بزرگی و شگوه این باشگاه چنان چشم نواز بود که دوست داشتم توی همچین فضای فقط راه بروم و گه گاهی بدوم - بنظرم چهار یا پنچ مانژ بزرگ سواری و چهار اصطبل داشت که در ودیوار آن گواه قدمت آنان بود . 

اکثر باکس ها خالی از اسب  بود . انگار هیچ انگیزه ای برای فردا نبود  . احساس روزمره گی رو بخوبی میتونستی احساس کنی انگار همه چی معطل و یا بهتر بکم منتظر یه فرصتی بود که یکی بیاد تا همه چی رو از این سردرگمی نجات بده مثل اینکه زمان برای این باشگاه معنا نداشت - نه رفت و آمدی - نه حضوری - نه مسابقه ای - البته در بعضی وقتها مسابقات چوگان  و کورس برگزار میشود .

بنظرم نوروز آباد میتونه یه بخشی از تاریچه سوارکاری ایران باشه  - میتونه یک مجموعه سوارکاریی باشه خیلی مجهز -


ادامه دارد