اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

اسبچه خزر

اسب کاسپین

شاید به جرات بتوان گفت اسبچه خزر تنها اسب کوچکی است که تمام پتانسل های یک اسب بزرگ را دارد که خداوند در سرزمین بزرگ ایران به ودیعه گذاشته است . روی سخنم با شماست که میتوانید با برنامه ریزی مناسب چه در زمینه پرورش و هم در بخش آموزش سوارکاری به تمام نونهالان کشورمان امکاناتی را فراهم کنید که این امر می تواند در سطح آموزش و پرورش نیز گسترده شود و تمام فرزندان این مرز و بوم حتی برای یک دوره کوتاه از لذت سوارکاری بهره مند گردند .
انشاالله

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی

  قابل توجه مالکین سیلمی های ترکمن که هنوز مورد بازدید قرار نگرفته اند

 

به گزارش پایگاه خبری پدوک، فدراسیون سوارکاری اعلام کرد مالکین سیلمی های ترکمن مستقر در استان های تهران و سایر استان ها که تاکنون مورد بازدید هیئت داوری و نمونه گیری برای آزمایشات ژنومیک قرار نگرفته اند، در صورتی که تمایل به ثبت سیلمی خود و کسب مجوز دارند، در اسرع وقت جهت هماهنگی به منظور بازدید و داوری با دفتر معاونت فنی فدراسیون سوارکاری تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که بازدید هیئت داوری و نمونه گیری به منظور انجام آزمایشات ژنومیک از شروط اساسی ثبت سیلمی های ترکمن و صدور کارت سیلمی خواهد بود. همچنین نریان هایی که مجوز سیلمی دریافت ننمایند از آغاز سال 1395 مجاز به تولید مثل و کشش مادیان های بخش خصوصی نخواهند بود.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۴/۰۹/۱۹
حسین صادقی

اسب ترکمن